Kupując w Naszym sklepie podręczniki używane oszczędzasz nawet 50% wartości nowych podręczników

W koszyku 0 0,00 zł

Zamawianie

ZAMAWIANIE
ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA PRZEZ KLIENTA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU SKLEPU.

1. Klient ma 2 możliwości złożenia zamówienia:
a) Z rejestracją- Klient przy składaniu pierwszego zamówienia podaje swoje dane (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail), a przy kolejnych zakupach posługuje się loginem i hasłem podanym podczas rejestracji.
b) Bez rejestracji- Klient za każdym razem przy dokonywaniu zakupów musi podawać swoje dane.
2. Oferowane produkty w sklepie www.podreczniki.edu.pl są używane (w opisie podręcznika podany stan) i nowe.
3. Klient wybiera tytuł podręcznika z oferty prezentowanej na stronie internetowej www.podrecznikimykcyk.edu.pl i składa zamówienie w sklepie internetowym. 
4. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Klienta lub w przypadku wybranej płatności przelewem, wpłynięcie należnej kwoty na konto Sprzedawcy. W przypadku braku takiego potwierdzenia Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.
5. Wysłany towar do momentu wpłaty pełnej należności za niego jest własnością sklepu.
7. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.
8. O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
9. Pracownik - sklepu internetowego podrecznikimykcyk.edu.pl- obsługujący dane zamówienie, zobowiązany jest do sprawdzenia stanu podręczników przed wysłaniem przesyłki do Klienta.
10. Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą telefoniczną pod nr telefonu 0-508-090-282. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.
11.  Zamówienie będzie anulowane jeśli:
- nie zostanie potwierdzone w ciągu 3 dni kalendarzowych, od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówień z wybraną formą płatności "za pobraniem"),
- pieniądze nie wpłyną na nasze konto w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia (w przypadku zamówień z wybraną formą płatności "przedpłata")

Ostatnio oglądane podręczniki