Kupując w Naszym sklepie podręczniki używane oszczędzasz nawet 50% wartości nowych podręczników

W koszyku 0 0,00 zł

Czas realizacji

CZAS REALIZACJI I FORMA DOSTAWY ZAMÓWIENIA


1. Klient informowany jest o zmianie statusu zamówienia pocztą elektroniczną na podany podczas zamawiania lub rejestracji adres e-mail.
2. Na czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na skompletowanie zamówienia (zazwyczaj ok.1-5 dni maksymalnie może się ten czas wydłużyć do 10 dni w chwili niedostępności zamówionego podręcznika) oraz czas potrzebny na dostarczenie zamówienia do Klienta.
3. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia przez Klienta (średni czas oczekiwania na przesyłkę 4-5 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy.
4. Zamówione towary dostarczane są w sposób wskazany przez Klienta w chwili składania zamówienia:
a) Przesyłka kurierska - paczka kurierska dociera do Klienta przeważnie na drugi dzień roboczy po dniu nadania paczki.
b) Paczkomaty - paczka jest dostarczana do wskazanego przez Klienta paczkomatu z reguły w ciągu 1 dnia roboczego od dnia nadania.
c) Odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu terminu (Zamawiający ma 7 dni na odbiór osobisty podręczników-od momentu otrzymania informacji od pracownika księgarni o terminie odbioru,po upływie 7 dni zamówienie automatycznie jest anulowane) Warszawa ul. Wałbrzyska 11 Centrum Handlowe Land lok.171A 1 piętro
5. Sprzedawca nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmy kurierskie.
6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem, podanym przez Kupującego.

Ostatnio oglądane podręczniki