Kupując w Naszym sklepie podręczniki używane oszczędzasz nawet 50% wartości nowych podręczników

W koszyku 0 0,00 zł

To się czyta! 3 Język polski podręcznik dla szkoły branżowej Nowa Era 2021 NOWY

Opis produktu

Podręcznik „To się czyta!” do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia jest podzielony na dwie części: literacko-kulturową i językową.

Realizuje nowatorski układ treści – tematyczny z elementami chronologii historycznoliterackiej – ułatwiający zaciekawienie uczniów i zapoznanie ich z kolejnymi okresami w historii literatury i kultury. Informacje o tych okresach zebrano na dodatkowych stronach, na których przedstawiono najważniejsze konteksty społeczne i artystyczne.

- Porusza tematy i problemy bliskie młodzieżyin. poprzez odwołania do współczesnych tekstów literackich, filmów czy seriali.
- Jest dostosowany do możliwości percepcyjnych ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in. uporządkowanej strukturze tematów, atrakcyjnym infografikom dotyczącym ważnych i ciekawych zagadnień, prostym schematom przedstawiającym wybrane treści, poleceniom formułowanym zrozumiałym językiem.
- Ukazuje powiązania między różnymi dziedzinami twórczości dzięki stronom „Ukryte w dziele sztuki” prezentującym dzieła malarskie czy instalacje artystyczne poruszające ważne współczesne tematy.
- Umożliwia utrwalenie wiedzy za pomocą czytelnych schematów oraz ćwiczeń podsumowujących.
- Uświadamia rolę języka w życiu codziennym i zawodowym dzięki treściom zawartym w części poświęconej kształceniu językowemu.

Cena: 44,55 zł 49,50

szt.

Koszt przesyłki od 16,00 zł

Zamówienia powyżej 450,00 zł wysyłamy za darmo kurierem - zobacz koszty przesyłki

Odbiór osobisty Warszawa - zobacz mapę

Placeholder

Inne produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane podręczniki

  • To się czyta! 3 Język polski podręcznik dla szkoły branżowej Nowa Era 2021 NOWY