Kupując w Naszym sklepie podręczniki używane oszczędzasz nawet 50% wartości nowych podręczników

W koszyku 0 0,00 zł

MATeMAtyka 2 Zbiór zadań dla szkół ponadpodstawowych zak. pods/rozsz wyd.2020 Nowa Era NOWY

Opis produktu

„Zbiór zadań” wydawnictwa Nowa Era dla zakresu rozszerzonego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera duży wybór zadań (w tym zadań trudnych dla osób zainteresowanych matematyką) pisanych przez różnych autorów i sformułowanych inaczej niż w podręczniku, co umożliwia głębsze zrozumienie zagadnień, których dotyczą. 

Zbiór zadań MATeMAtyka 2 to:

  • Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości. Zadania różnych typów i różnie sformułowane – ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia – sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału i głębszemu zrozumieniu zagadnień, których dotyczą. 
  • Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań, a oznaczenie żółtym paskiem treści z zakresu rozszerzonego umożliwia świadome przygotowanie do egzaminu. 
  • Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu. 
  • Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

Cena: 32,40 zł 35,90

szt.

Koszt przesyłki od 16,00 zł

Zamówienia powyżej 450,00 zł wysyłamy za darmo kurierem - zobacz koszty przesyłki

Odbiór osobisty Warszawa - zobacz mapę

Placeholder

Inne produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane podręczniki

  • MATeMAtyka 2 Zbiór zadań dla szkół ponadpodstawowych zak. pods/rozsz wyd.2020 Nowa Era NOWY